דר ולרי חן

כתר ביום אחד

תוצאה אסתטית מושלמת

חיסכון בזמן - פגישה אחת והכתר מוכן

טיפול לא כואב - תהליך נעים ומרתק

חומרים איכותיים תוצרת אירופה/ארה''ב

חיסכון כספי - עד 30%

אחריות מלאה - 5 שנים

אובדן שיניים, לא משנה באיזה גיל ומאיזו סיבה, גורם לפגיעה באיכות החיים. מבחינה פונקציונלית- ירידה באיכות החיתוך ולעיסת המזון אשר נעשים בכל פעם בזהירות ובחשש.  פעולת הדיבור והגיית ההברות לוקה בחסר. פגיעה האסתטית, המביאה לדימוי עצמי נמוך עד כדי בושה והימנעות ממפגשים חברתיים. כמו כן, אובדן השן משפיע לרעה גם על השיניים הצמודות לה ועל מערכת הלסת כולה. חוסר שיניים רב יוצר קשיים בעיכול וכאבים בלסת.

כתר הנו שחזור  של כל כותרת השן  שנפגעה בצורה נרחבת עקב עששת, מחלת חניכיים או חבלה. כתר הוא מבנה  החובק את מה שנותר מהשן, מחזק ומחקה מקסימלית שן טבעית.

סוגי כתרים עיקריים:

כתר מחרסינה על בסיס מתכתי – זהו הכתר  הקלאסי, הנפוץ והמקובל ביותר. הוא מורכב מסגסוגת מתכתית המצופה בחרסינה. כתר זה נחשב חזק ועמיד אולם יכול להיווצר מצב של פס אפור באזור החניכיים. לא מתאים לשיניים קדמיות.

כתר מחרסינה מלאה E-max– זהו כתר העשוי כולו חרסינה (ללא שלד מתכתי) עם רמת התאמה ושקיפות הדומה לשיניים טבעיות. אולם מחירו גבוה יותר משאר  הכתרים.

כתר זירקוניה הזירקוניה צברה פופולריות רבה בשנים האחרונות הודות לחוזקה.  כתרים אלו מיוצרים בחריטה דיגיטלית מבלוק של זירקוניה מונוליטי. בכתר זירקוניה נבחר במקרים בהם נדרש חוזק מוגבר ובמקרים של שחיקת שיניים חמורה.        

ציפוי ננו-קומפוזיט – קומפוזיט מספק תוצאות ברמה גבוהה, טיפול מהיר ומחיר סביר. מתאים לכל מי שמחפש טיפול פחות פולשני ושמרני יותר, שאינו מצריך השחזה ומשמר את חומר השן. הקומפוזיט מגיע בצבעים שונים ובכל מיני רמות של שקיפות ואטימות, להתאמה מקסימלית עם גוון השן הטבעית. כמו כן, הטיפול בקומפוזיט הוא מהיר יחסית, ויכול להסתיים בפגישה אחת בלבד.

לכל חומר יתרונות וחסרונות ואין חומר אחד שמתאים לכולם. ישנם מקרים בהם נכון להעדיף חומר אסתטי במיוחד, גם אם הוא חלש יותר, וישנם מקרים בהם יש להעדיף חומר עמיד וחזק במיוחד גם אם משמעות הדבר פשרה אסתטית. לעיתים יש להעדיף חומר בעל גמישות גבוהה דווקא בניגוד לחומר חזק גם אם פירוש הדבר שהעמידות לטווח ארוך תהיה נמוכה יותר. במילים אחרות- כל מקרה לגופו.      
במרפאת השיניים,  ד"ר ולרי חן משקיעה מחשבה רבה, ידע, טכנולוגיה מתקדמת וניסיון של שנים בכל שן.  בסוף הטיפול, אנשים רבים מגלים בהפתעה כי הם זכו לקבל בחזרה הרבה מעבר לחיוך מושלם, כאשר הם מתחילים ללעוס בצורה נכונה ומלאה, ליהנות מאוכל ולהרגיש בריא.

אם אתם חולמים על חיוך רחב מאוזן לאוזן, כזה החושף חניכיים ורודות ושיניים לבנות ויפות, דעו שהחלום יכול בקלות להפוך למציאות. הרפואה המתפתחת נותנת לנו המון אפשרויות לשיפור המראה החיצוני ואתו גם הדימוי העצמי וכל זאת בלי לגרום לחור ענק בארנק .

error: Content is protected !!