דר ולרי חן

כמה מילים אישיות ממני אליכם....

להיות רופא שיניים, זה לא רק לרפא את הכאב, להבריא את השן החולה ו"לתקן" את הבעיה בפה של המטופל. בשבילי, מדובר בהרבה יותר מכך. אני כרופא חייב לגשת למטופל בחכמה, בהבנה של המצוקות והפחדים שלו. ליצור קשר אמיתי עם המטופל, להיות קשוב ופתוח. לטפל בחולה תוך ראית טובת החולה, שיתופו בהחלטות הרפואיות ופיתוח יחסי רופא-חולה כנים, גלויים ובלתי אמצעיים- המבוססים על העיקרון כי "החולה הוא אדון לגופו, ותפקידי כרופא לייעץ ולעזור לו בקבלת ההחלטות הרפואיות הנאותות". רק אז ישתקף הדבר גם בטיפולים עצמם. משך הטיפול יתקצר, איכות הטיפול תהיה טובה יותר, כאשר המטופל משתף פעולה ונינוח ומכאן גם שביעות הרצון של המטופל תהיה גבוהה יותר.

בשנים האחרונות אנו עדים לפרסום מסיבי באשר לאפשרות הטיפול באמצעות שתלים דנטליים. מומלץ כי בטרם נפנה לטיפול מסוג זה נבין את עקרון הטיפול, סיכויי הצלחתו, הסיכונים הכרוכים בפעולה, ההתוויות בעד וההתוויות נגד.

אם אתם מתלבטים, מבולבלים מכל האינפורמציה ולא מקבלים תשובה לשאלתכם "מה הטיפול שהכי מתאים לי!"  אני מזמין אתכם באופן אישי לפגישת ייעוץ ומבטיח לעזור לכם למצוא פטרון  הכי טוב. 


ד"ר ולרי חן-רופא שיניים

לטובת המטופל

שתלים דנטליים הם התשובה שהרפואה המודרנית מציעה לאנשים רבים אשר איבדו את שיניהם הטבעיות עקב בעיות בריאות, מחלת חניכיים, עששת, חבלות, תאונות ועוד. שתלים ברפואת שיניים הינם בעצם תחליף מלאכותי לשורשי השיניים העשוי מטיטניום. התחליף הקרוב ביותר לשיניים טבעיות. 

החיפוש אחר טיפולים מינימום פולשניים הוא נושא בעל עדיפות עליונה בעיני המטופל. פחד מהכאב הכרוך בניתוחים מסובכים  מונע מאדם לטפל בבעיות השיניים, שכן הוא ממשיך להזניח את הבעיה שממנה סובל ולא מצליח להביא את עצמו לטפל בה. מדובר על חרדה דנטלית שגוברת כיום ברפואת שיניים עקב חוויה שלילית קשה מהעבר בטיפולי שיניים אגרסיביים. 

הודות לטכנולוגיות חדשות ד"ר ולרי חן מציג בגאווה שיטה שבעזרתה אפשר לעבור השתלת שיניים ללא צורך בלחתוך את החניכיים וללא צורך בתפרים. פתרון המאפשר לכל חסרי השיניים שפוחדים מניתוחים מורכבים   להוריד את מפלס החרדה ולהגשים חלום –  לאכול  ולתפקד בפה בריא, אסתטי ומלא שיניים. השתלת שיניים ללא חתכים וללא תפרים היא פרצודרוה מזערית, זמינה ונגישה היום במרפאת שיניים של ד"ר ולרי חן.

מי לא מתאים להשתלה?

ישנם מקרים בהם לא יכולים המטופלים לעבור השתלת שיניים. הסיבות לכך הינן רפואיות. במרבית המקרים לא יתאימו לטיפול אנשים שמעשנים הרבה מאוד, אנשים שחולים בסוכרת שאינה מאוזנת, אנשים שסובלים מאוסטופורוזיס ובמצבים של חוסר עצם. 

כדי לדעת האם ניתן לבצע את ההשתלה יש להגיע להתייעצות עם ד"ר ולרי חן.

 

כמה עולה השתלת שיניים?

השתלות שיניים זה טיפול יקר בכל קנה מידה. על העובדה הזאת אין עוררין. אולם, התועלת שהמטופל מפיק ממנה, הביטחון העצמי השב אליו ואיכות החיים הנלוות לכך, שווים את המחיר. בשוק ההשתלות שיניים ניתן למצוא פערים גדולים בין המחירים. המחירים של טיפולי השתלת שיניים שונים ממקרה אחד למקרה אחר  ומורכבים מפרמטרים הבאים:

  •  עלות השתלים עצמם
  •  רמת המורכבות של השתלה
  • רמת המקצועיות של רופא השיניים
  • עלות הכתר או הגשר שמונח מעל השתלים
  • עלות העבודה של טכנאי שיניים
  • עלות   חומרי הגלם
  • אחריות על הטיפול

השתלים עצמם הם הבסיס לכל תהליך השתלת השיניים ולכן הטווח של המחירים הוא רחב מאוד. חשוב לזכור כי חיסכון בעלות של שתלים בטווח הקצר עלול להוביל לבזבוז כספים רבים על התחזוקה שלהם בטווח הארוך.

המחיר עבור השתלת שיניים במרפאת ד"ר ולרי חן :

  • שתל דנטלי עולה 2800ש"ח  אשר כולל גם את המחיר של הטיפול.
  • מבנה לשתל המורכב על השתל עצמו עולה 900-400ש"ח
  • מחיר של כתר המכסה את השתל הוא בטווח מחירים 2300-1200ש"ח (כולל עבודה של טכנאי שיניים אומן). המחיר של הכתרים משתנה, זה תלוי בסוג החומר ובמיקומם של הכתרים בפה.

הצלחת הטיפול בהשתלת שיניים מתחיל במרפאת שיניים של ד"ר ולרי חן

error: Content is protected !!